+48 604 885 311 wilkakora.jelonek@gmail.com

Zioła na raka (nowotwory)

Wielu lekarzy, specjalistów, a nawet naukowców, całe swoje życie spędzało na zastanawianiu się sposobem walki z nowotworami, jak zapobiec nasilającemu się bólowi idącemu w parze z rakiem, co zrobić żeby skutecznie wyleczyć ludzi i dać im chociaż cień szansy na to że będą nadal żyć, a może i nawet jak nadać im nowe, może i lepsze życie. Napisano wiele tysięcy artykułów na temat raka i metod jego zwalczania, przeprowadzono setki wywiadów i niezliczone ilości seminariów dążących do prawdopodobieństwa jego wyleczenia, jednak wiele razy medycyna konwencjonalna okazywała się być bezsilna.

Zioła na raka?

A dlaczego nie! Czy ktokolwiek zastanawiał się nad tym że być może zioła mają właściwości które mogą zwalczyć raka? Teraz już wiadomo, Vilcacora jest najlepszym przykładem na to, że wraz z prawidłową dietą, dostosowaną do potrzeb, rodzaju organizmu i masy ciała wraz z aktywnością fizyczną która jest niezbędna dla osób w każdym wieku, można naprawdę dużo zdziałać.
Od bardzo dawna wiadomo że ziołolecznictwo było tajemnicą przekazywaną z pokolenia na pokolenie w czasach gdy nikt jeszcze nie myślał o tabletkach czy innych “sztucznych” farmaceutykach. Ludzkość radziła sobie z wieloma przypadłościami i zapewne gdyby ówcześnie kierowała się także zdrowym trybem życia, dawno poradziła by sobie nawet z rakiem czy AIDS. Człowiek jest częścią przyrody, a przyroda dba o człowieka, trzeba tylko z nią współpracować. Jedyną przeszkodą jaką wreszcie przekroczyliśmy jest odległość. Możliwość podróżowania w coraz krótszym czasie i coraz taniej przyczynia się że Vilkakorę bez problemu można dostać nawet w Polsce.

Zdrowie w trzech aspektach

Być zdrowym to znaczy żyć zgodnie z naturą. Stosowanie ziół to ważny, aczkolwiek jeden z trzech istotnych punktów które pomogą nam spokojnie przejść przez życie. Aktywność fizyczna jest dla każdego organizmu fundamentem, ograniczenie jej do minimum prowadzi do wielu problemów ze stawami, kręgosłupem, powoduje problemy z sercem, ciśnieniem, gastryczne a w konsekwencji prowadzi do poważnych chorób które towarzyszyć będą do końca życia.
Równie ważna jest dieta. Każdy jest inny, ma indywidualny gust, potrzeby, hobby i tak samo nasze organizmy muszą mieć zachowaną odpowiednią dietę. Dostarczenie witamin i mikroelementów w odpowiednich proporcjach, działa uzupełniająco do stosowania ziół. Już Hipokrates głosił: “Twoje pożywienie będzie Twoim lekarstwem, a Twoje lekarstwo Twoim pożywieniem…”
Ziół można stosować w wielu formach. Oferujemy korę, z której można przyrządzić wywar lub napar,  a także w celach leczniczych korzenie a nawet liście. Indianie z Peru stosują te zioła na raka, również w leczeniu astmy, zapalenia dróg moczowych, reumatyzmu, i bólów kości. Kobietom po porodzie ułatwiają gojenie ran poporodowych. Prawdziwym fenomenem okazuje się skuteczne stosowanie “Kociego pazura” w walce z rakiem.

Po więcej informacji zapraszam do innych artykułów i felietonów na tej stronie.

Jelonek k/Poznania,
ul. Krótka 1
62-002 Suchy Las

+48 604 885 311

wilkakora.jelonek@gmail.com