+48 604 885 311 wilkakora.jelonek@gmail.com

Naturalne leczenie nowotworów

Najczęściej, gdy w wyniku wizyty u lekarza dowiadujemy się o tym, że nasz organizm zaatakował rak, człowiek się załamuje. Uważa, że już nie ma możliwości wyleczenia się z tej okrutnej choroby. Jednakże szanse daje naturalne leczenie nowotworówoferowane przez firmę Pana Wacława Kaczora zioła, pomogły już nie jednemu pacjentowi. Ziołolecznictwem zajmuje się od dawna. Jego doświadczenie i ogromna wiedza na temat ziół pozwoli dostosować indywidualnie dla każdej osoby, odpowiednią kurację. Wystarczy skontaktować się z firmą, umówić na spotkanie. Ważne, aby zabrać ze sobą całą dokumentacje medyczną. Dzięki rozmowie z zainteresowaną osobą oraz głębokiej analizie dokumentacji medycznej, zostanie zaproponowana odpowiednia kuracja. Wszystko zależy także od rodzaju raka na jaki cierpi pacjent. Tych różnych zestawów jest bardzo dużo, każdy z nich pomocny, w innym rodzaju tej choroby. Wszystkie one mają jednak wspólną cechę. Zawierają w swoim składzie Vilcacorę. Ekstrakty z tej rośliny stanowią podstawowy składnik każdej kuracji. Ważne jest, aby były one zaopatrzone w odpowiedni certyfikat. Świadczy to bowiem o ich oryginalności. Tylko te sprowadzone z Peru, mają właściwości lecznicze i dają chorym nadzieję na wyzdrowienie. Dlatego nie należy się załamywać po usłyszeniu diagnozy a skorzystać z tego co proponuje firma w Jelonku koło Poznania.

Naturalne leczenie nowotworów.

Pomocne wyciągi z różnych ziół w walce z rakiem.

Ziołami leczyli swoje choroby już nasi prapradziadkowie. Nie było w tamtych czasach tak rozwiniętej technologii jak dzisiaj, ani możliwości sprowadzania środków z odległych zakątków świata. Korzystano z rodzimych roślin, które i dzisiaj się stosuje na przykład: rumianek, lipa, szałwia, mięta oraz wiele innych. Niestety nie mają one takiego leczniczego działania, jak pochodząca z dalekiego Peru Vilcacora. Na świecie w różnych krajach, rośnie bardzo dużo gatunków tej rośliny, jednakże tylko dwa z nich pomagają w walce z rakiem. Znaleźć je można jedynie w nieskażonej dżungli amazońskiej w Peru. Istotne jest także miejsce, w jakim ona rośnie, chodzi o wysokość n.p.m. Pan Wacław Kaczor proponuje konkretne zestawy diet na naturalne leczenie nowotworów. Sam jest przykładem tego, że peruwiańskie zioła pomagają w walce z rakiem. Ważne jest, aby w tym momencie stosować odpowiednią dietę. Dobre odżywianie oraz przestrzeganie regularnego zażywania preparatów z VILACORY w połączeniu z leczeniem tradycyjnym przyniesie odpowiednie efekty.

Skuteczne preparaty w walce z rakiem.

Zestawy ziół oferowane przez tą firmę, są odpowiednio dostosowane do każdego klienta. Kuracja taka przebiega etapami, w każdym kolejnym zmieniają się proporcje i składniki roślin. Podstawą jednak zawsze pozostaje, niedoceniona lecz skuteczna VICACORA. Wszystkie oferowane produkty i skład zestawu dla danego pacjenta ustalany jest w porozumieniu z laboratorium peruwiańskim oraz tamtejszymi lekarzami, z którymi Pan Wacław Kaczor współpracuje od wielu lat. Nie zajmuje się on sprzedażą detaliczną, czy tez hurtową. Sprowadza jedynie zioła w małych ilościach, potrzebnych do ułożenia odpowiedniego zestawu dla danego pacjenta. Wszystkie one są zaopatrzone w certyfikat autentyczności. Do naszego kraju trafiają zgodnie z przepisami. Uiścić należy opłatę celną, ponieść koszty przesyłki. Na terenie kraju złożyć stosowną deklarację wraz z opłatą skarbową. Przesyłki dostarczane są w odpowiednich oznaczonych opakowaniach. Zamówić można w firmie w Jelonku koło Poznania, jedynie zioła do własnego użytku. Ponadto warto zapoznać się z licznymi publikacjami na ten temat. Niektóre z nich opisują historie wyleczonych osób, warto się z nimi zaznajomić i przekonać o skuteczności naturalnego leczenia nowotworów. Oferta firmy, to nie tylko zioła na raka, ale także inne kuracje np. oczyszczające organizm, wspomagające w walce z cukrzycą oraz innymi chorobami. Jest to zaufana i doświadczona firma, sprzedająca przede wszystkim preparaty indywidualnie sprowadzone i zestawione w odpowiednich proporcjach w zależności od schorzenia.