+48 604 885 311 kontakt@waclaw-kaczor.pl

Zamówienia

Zioła i preparaty pochodzą wyłącznie z peruwiańskich laboratoriów i są w oryginalnych opakowaniach. Wszystkie posiadają zezwolenie Peruwiańskiego Ministerstwa Zdrowia oraz certyfikaty laboratoriów, w których są produkowane. Kapsułki są zawsze typu “Forte”, są zafoliowane i, co ważne – nie mają żadnych polskich napisów, co oznacza, że zostały zapakowane w Peru.

Każdy z Państwa może zamówić zioła na raka i preparaty na własne potrzeby lecznicze.

W celu złożenia zamówienia należy przedstawić dokumentację choroby: wyniki badań lub diagnozę lekarza. Prosimy przesyłać zeskanowane dokumenty na naszą skrzynkę e-mail: kontakt@waclaw-kaczor.pl – z podaniem nazwiska osoby do kontaktu i numerem telefonu. Jeśli współwystępują także inne schorzenia, proszę je opisać, podając wszelkie potrzebne informacje. Jeśli nie korzystają Państwo z Internetu, można wysłać dokumenty w formie kserokopii na adres podany poniżej. Możliwy jest także kontakt telefoniczny i uzyskanie informacji tą drogą. Kontakt i uzyskiwanie informacji oraz wymiana dokumentacji nic Państwa nie kosztuje.

Po przedstawieniu dokumentacji otrzymają Państwo propozycję “Pro-Forma” – to wstępnie opracowana kuracja. Przygotowanie opracowania nie ma charakteru wiążącego – dopiero po Państwa akceptacji następuje szczegółowe opracowanie kuracji, wraz z określeniem dawkowania i wyliczeniem kosztów zakupu i przesyłki ziół, suplementów oraz książki poświęconej diecie.

Przesyłka ta wraz z dodatkowymi materiałami zostanie przesłana za pośrednictwem Poczty Polskiej ubezpieczoną przesyłką priorytetową.

Obowiązuje opłata za pobraniem, czyli w momencie odbioru.

Kuracje przygotowuje dla Państwa konsultant, Wacław Kaczor, posiadający odpowiednie uprawnienia i certyfikaty. Kuracje lecznicze są zazwyczaj przygotowane wprost za recepturami ojca Szeligi, pod kątem danej choroby. Kiedy zachodzi sytuacja wyjątkowa i pacjent cierpi na kilka schorzeń, zasięgamy konsultacji u źródła – w Peru, gdzie opracowane postępowanie weryfikuje lekarz, specjalista fitoterapii andyjskiej. Dla pacjentów przygotowujemy również zalecenia dietetyczne oraz propozycję pozycji książkowych, które omawiają zagadnienia związane ze stosowaniem konkretnej kuracji. Kuracje ziołowe mogą być stosowane równocześnie z zażywaniem leków – nie występuje bowiem ryzyko interakcji. Amazońskie zioła stosowane w terapii nie są toksyczne – nie ma również ryzyka przedawkowania i mogą być bezpiecznie stosowane nawet u dzieci.

Przyjmujemy zamówienia wyłącznie od indywidualnych klientów. Nie realizujemy zamówień hurtowych i do dalszej
odsprzedaży– wszystkie zioła na raka i preparaty niezbędne do przeprowadzenia
kuracji sprowadzamy na indywidualne życzenia.

Preparaty roślinne firmy Vilcacora mogą być przyjmowane nawet w trakcie leczenia onkologicznego – chemioterapii oraz radioterapii.

Zioła lecznicze wykazują działanie niwelujące oraz łagodzące skutki uboczne zabiegów leczenia onkologicznego.


Nie podaje się natomiast ziół w dniu samej chemioterapii, ponieważ u większości pacjentów organizm reaguje na podane leki torsjami.

W czasie trwania kuracji mogą pojawić się wątpliwości – wystarczy wówczas skontaktować się z konsultantem, który wyjaśni wszelkie niejasności.