+48 604 885 311 wilkakora.jelonek@gmail.com

Zamówienia

Sprzedawane przez nas zioła i ich preparaty pochodzą bezpośrednio, z laboratoriów peruwiańskich. Posiadają Certyfikaty miejsc, gdzie są produkowane, stosowne zezwolenie Peruwiańskiego Ministerstwa Zdrowia. Co najważniejsze wszystkie są oryginalnie zapakowane. W przypadku kapsułek są one zawsze typu „Forte”, zafoliowane. Nie posiadają żadnych polskich napisów. Jest to dowód na ich peruwiańskie pochodzenie, oraz na to, że tam zostały zapakowane.

Każda zainteresowana osoba, może złożyć zamówienie na zioła na raka, wyłącznie na własne potrzeby.

Podstawą złożenia zamówienia jest przedstawienie dokumentacji medycznej potwierdzającej chorobę, potwierdzoną wynikami badań lekarskich. Bardzo prosimy aby zainteresowane osoby przesyłały na naszą skrzynkę  e-mail: wilkakora.jelonek@gmail.com zeskanowaną dokumentację medyczną. Prosimy o podanie nazwiska osoby z którą mamy się kontaktować, numer telefonu oraz wszelkie potrzebne informacje teleadresowe. W przypadku występowania rożnych schorzeń, należy je także w podawanych informacjach uwzględnić. Jeżeli nie posiadają Państwo Internetu, w takim przypadku prosimy o przesłanie skserowanej dokumentacji za pośrednictwem poczty, na podany poniżej adres. Udzielamy także informacji drogą telefoniczną. Bez względu na to w jaki sposób się Państwo z nami skontaktują wszelkie informacje oraz wymiana dokumentacji jest bezpłatna.

Gdy zapoznamy się z otrzymaną dokumentacją wówczas Państwo opracowaną wstępnie propozycję kuracji „Pro-Forma”. Do niczego takie opracowanie nie zobowiązuje, nie ma charakteru  zawarcia umowy. Jeżeli propozycja zostanie przez Państwa zaakceptowana to wówczas dopiero wtedy, następuje szczegółowe opracowanie kuracji, dla konkretnego pacjenta. Uwzględnia ona już stosowne dawkowanie, podane zostaną koszty zakupu i sprowadzenia odpowiednich ziół, suplementów diety wraz ze stosownymi do tego podręcznikami.

Wszystko to za pośrednictwem Poczty Polskiej trafi do Państwa przesyłką priorytetową, dodatkowo ubezpieczoną.

Opłata za całość dokonywana jest przy odbiorze, bowiem wysyłamy towar za pobraniem.

Pan Wacław Kaczor osobiście przygotowuje, dla państwa kuracje lecznicze według receptur śp.o. Szeligi kierując się, rodzajem danej choroby. Nasz konsultant posiada odpowiednie uprawnienia i Certyfikaty do sporządzania tego typu receptur. W sytuacjach kiedy dana osoba cierpi na wiele schorzeń konsultujemy się, z andyjskim lekarzem, bezpośrednio w Peru, który weryfikuje nasze przygotowane receptury.

Nasze zioła mogą zażywać Państwo równocześnie, z przepisanymi lekami, nie powodują one żadnych efektów ubocznych, nie istnieje ryzyko interakcji. Nie ma także ryzyka przedawkowania, mogą być bezpiecznie stosowane także przez dzieci. Te amazońskie rośliny pozbawione są zupełnie toksyn. Dodatkowo nasi pacjenci otrzymują podręczniki, omawiające zastosowaną kurację oraz zalecenia stosowania odpowiedniej diety.

Realizujemy zamówienia wyłącznie klientów indywidualnych. Nie zajmujemy się sprzedażą hurtową i pośrednictwem w dalszej sprzedaży. Na indywidualne życzenie klienta sprowadzamy wszystkie potrzebne zioła i preparaty potrzebne w leczeniu raka.

Vicacora – zioła i preparaty tej firmy można stosować także, podczas leczenia onkologicznego w tym radioterapii oraz chemioterapii.

Peruwiańskie zioła lecznicze, łagodzą dolegliwości skutków ubocznych, jakie powstają po przebyciu zabiegu onkologicznego.


Bardzo istotne jest to, żeby nie podawać ziół w dniu, kiedy pacjent ma zaplanowaną chemioterapię, bowiem w większości przypadków, organizm reaguje na podane leki torsjami.

Podczas kuracji naturalnie mogą pojawić się wątpliwości. W takim przypadku wystarczy skontaktować się z konsultantem, który chętnie wyjaśni Państwu wszelkie niejasności.