+48 604 885 311 wilkakora.jelonek@wp.pl

Biblioteka

Vilcacora


Bóg nam zesłał Vilcacorę

Zobacz więcej

Znajdziemy tutaj, ciąg dalszy bestsellerowej pozycji: „Vilcacora leczy raka”. Zawiera ona relacje lekarzy, którzy byli w Peru świadkami leczniczych właściwości tej rośliny oraz wielu innych ziół peruwiańskich. Postanowili to wszystko jest opisane w książce, której tytuł dużo mówi.

Vilcacora


Vilcacora leczy raka

Zobacz więcej
Opisuje ona odkrycia polskiego misjonarza, śp.o. Edmunda Szeligi, oraz zawiera informacje o metodach leczenia i zapobiegania chorobom nowotworowym. Przeczytać możemy także o wynikach badań i sposobach na dobre zdrowie i samopoczucie. Zawarte są w niej również liczne opinie osób związanych z nauką i ich spojrzenie na działanie Wilkakory.

Vilcacora


Żyję dzięki Vilcacorze

Zobacz więcej
Zebrane zostały w niej opowieści ludzi, którzy dzięki zażywaniu Wilkakory, pokonali raka poprawiającą jednocześnie swoje zdrowie.
Ich historie poparte zostały świadectwami lekarskimi. Są żywym przykładem tego, że amazońska dżungla i jej zioła, pozwoliły wyzdrowieć tym, którzy mieli już być martwi.

Vilcacora


Ojciec nadziei

Zobacz więcej

Podręcznik ten poświęcony został wybitnej postaci polskiego misjonarza, śp. o. Edmunda Szeligi. Wielkiemu miłośnikowi botaniki.
Nazwać go można samoukiem, medykiem, który leczył choroby wobec których,
lekarze bezradnie rozkładali ręce. Dzięki niemu odkryte zostały właściwości Vilcacory, rośliny na różne dolegliwości. Poznał działanie wielu ziół dżungli amazońskiej. Jest to historia niezwykłego, duchownego, medyka, który stworzył wiele różnych kuracji, z ziół tam rosnących, zdobywając informację od peruwiańskich Indian. Był wspaniałym człowiekiem o ogromnym sercu, dowiódł, że andyjskie zioła pomogą zwalczyć wiele chorób, dając jednocześnie nadzieję, chorym na uleczenie. Nazwano go jednym z „najskuteczniejszych lekarzy świata”.

Vilcacora


Dieta w walce z rakiem

Zobacz więcej
W książce tej prof. dr hab.Richard Beliveau oraz prof. dr hab. Denis Gingers,
przedstawiają badania naukowe mówiące o tym, że spożywanie dużej ilości roślin i warzyw, ma bardzo istotne znaczenie w zachorowaniach na, choroby nowotworowe. Zostało to potwierdzone badaniami naukowymi. Znaczna ilość składników fitochemicznych, które możemy znaleźć w roślinach, hamuje rozwój mikro guzów. Dlatego warto w dużych ilościach spożywać naturalne składniki odżywcze. Doskonałą profilaktyką przeciwnowotworową, jest jedzenie owoców, warzyw, picie zielonej herbaty oraz czerwonego wina. Składniki te skutecznie chronią przed powstawaniem nowotworów. Książka ta powstała przy współpracy Instytutu Onkologii z Kanady na podstawie badań i pozytywnych wyników leczenia, wybitnych jego specjalistów. W stolicy Kanady sprzedano ponad 18 000 szt. książek. Wynika z tego, że ludzie zrozumieli jakie wielkie znaczenie ma odpowiednia dieta ,w okresie kiedy walczymy z wieloma chorobami na świecie.

Vilcacora


Kuchnia Przeciwrakowa

Zobacz więcej
Książkę tą napisali prof. dr hab. Richard Beliveau oraz prof. dr hab. Denis Gingers.
W tym opracowaniu starają się uświadomić, jak istotne znaczenie ma prawidłowa dieta w przeciwdziałaniu rozwojowi chorób nowotworowych. Zwracają także uwagę na problem otyłości i jej związek z nowotworami. Współpracując z fundacją Serge`a Brujere`a i jej uzdolnionymi szefami kuchni należących, do najlepszych kucharzy, wspólnie razem opracowali ponad 160 różnych przepisów. Są to przepisy, wyłącznie na zdrowe potrawy. Wiedzę swoją rozwijali w oparciu o stare tradycje kulinarne. Starali się w nich uwzględnić, jak największą ilość składników o fitochemicznych właściwościach.

Vilcacora


ZIOŁOLECZNICTWO AMAZOŃSKIE I ANDYJSKIE

Zobacz więcej
Jest to bardzo interesujący album, o amazońskich roślinach leczniczych.
Jego autorem jest: dr.n.farm. Katarzyna Żurawska wydawcą natomiast Tower Press. Recenzentami jego są natomiast, naukowcy: prof.dr hab. Jerzy Lutomski z Instytutu Roślin w Poznaniu oraz z Akademii Medycznej w Gdańsku, dc.dr.Jerzy Wójcik. Album ten powstał, dzięki zaangażowaniu polskich oraz peruwiańskich naukowców. Jest jedną z największych publikacji poświęconej, bardzo wyczerpujących na temat właściwości leczniczych peruwiańskich i andyjskich roślin oraz ziół. Należy z pewnością do najbardziej wyczerpującej lektury, zarówno w Polsce jak i Europie. Opisana została w niej także słynna Vilakora, która niewątpliwie posiada działanie antynowotworowe. Taki egzemplarz powinien znajdować się w gabinetach lekarskich, dietetycznych, biologicznych, jak i również dotrzeć do farmaceutów. Nasz polski uczony prof. dr hab. Mieczysław Kuraś, który jest szefem molekularnych biologów, po przeprowadzonych badaniach na Vilacorze oświadczył w 2004 roku na Uniwersytecie Warszawskim bardzo stanowczo, że:
Mamy niepodważalne dowody: czarno na białym Vilacora leczy raka!!!”

Zioła na raka


Pokonałam Raka

Zobacz więcej
Przedstawia ona prawdziwą historię życia Eleine Nussbaum , która po wielu latach leczenia, bolesnych zabiegach, wygrała walkę z nowotworem. Ponieważ zawiodła się na naturalnej medycynie, która bardzo wycieńczyła jej organizm, a zaufała medycynie naturalnej, wychodząc zwycięsko z choroby. Pani Nussbaum postanowiła opisać to wszystko, powstające wątpliwości oraz rodzącą się nadzieję i poświęcić ją wszystkim osobom, zwalczających raka.

Zioła na raka


Jak pokonałam raka

Zobacz więcej
Każdy człowiek bardzo się lęka, kiedy usłyszy diagnozę o strasznej, nieuleczalnej chorobie jakim jest rak. Nowotwór kojarzy się zawsze z wyrokiem śmierci. Jedną z nich była pani Monika Godlewska. Postanowiła stawić czoła tej wyniszczającej chorobie. Za wszelką cenę chciała żyć. Postanowiła na własną rękę poszukać, najlepszej metody leczenia. Zaczęła od swojego wnętrza, stosując medytację, modlitwę, relaksację, afirmację po makrobiotyki. Zwyciężyła i obecnie prowadzi własny Gabinet Medycyny Naturalnej i Rozwoju Osobistego. Obecnie dzieli się z wszystkimi swoimi przeżyciami i sposobami pokonania tej strasznej choroby.

Zioła na raka


Witaminy w walce z rakiem

Zobacz więcej
Autorami tego podręcznika są dr. Kedar N.Prasad (USA).
Poświęcona została głównie witaminom, oraz ich działaniu na organizm człowieka. Zamieszczone w niej informacje mówią nam o tym, że zawarte w zdrowych pokarmach mikroelementy, są doskonałą drogą do pokonywania różnych chorób, nawet nowotworowych. Łagodzą powstające często objawy niepożądane, podczas tradycyjnego leczenia. Dzięki nim doskonale wzmocnimy nasz organizm w tradycyjnych metodach leczenia. Również ryzyko nawrotów choroby, będzie bliskie zeru. Z tego opracowania dowiedzieć się można, jak chronić się przed chorobami krążenia oraz układu nerwowego. Jest to bardzo dobrze opracowana książka, uznawana jako drogowskaz dla wielu naukowców.

Zioła na raka


Jak żyć z rakiem i go pokonać

Zobacz więcej
Autorem tej książki jest prof.dr hab. Carl Simonton z USA, psycho-neuro-immunolog. Pomógł między innymi pewnej osobie, która przed piętnastoma latami, zachorowała na bardzo rzadki rodzaj nowotworu. Człowiekiem tym był Rei Henson. Dawano mu jedynie dwa lata życia. Jednakże gdy zastosował się do wskazówek dr. o. Carla Simontona, bardzo dobrego instruktora technik wizualizacji w samoleczeniu, rozpoczął aktywne leczenie własnego ciała.

Vilcacora


LECZENIE: Jak leczyć twoją chorobę? która metoda jest najlepsza?

Zobacz więcej
W książce tej dr. Isadore Rosenfeld z Klinikii Onkologicznej w USA, przedstawił, jakie są najlepsze metody pokonania własnej choroby. Napisana została ona bardzo prostym językiem, można powiedzieć, że jest wspaniałym przewodnikiem, w którym wybitny onkolog bardzo szczegółowo przedstawia metody walki z różnymi chorobami w szczególności nowotworowymi. Doświadczony lekarz dzieli się swoją wiedzą na temat, leczenia nowotworów nieoperacyjnych. Książka ta jest swego rodzaju hitem.