+48 604 885 311 kontakt@waclaw-kaczor.pl

Biblioteka

Vilcacora


Bóg nam zesłał Vilcacorę

Zobacz więcej

Dalszy ciąg bestsellerowej pozycji: Vilcacora leczy raka. Można w niej znaleźć relacje lekarzy, którzy w Peru stali się świadkami leczniczego działania tej rośliny, a także innych ziół peruwiańskich. Zebrali swoje doświadczenia w książce opatrzonej wiele mówiącym tytułem…

Vilcacora


Vilcacora leczy raka

Zobacz więcej

Pozycja poświęcona odkryciom ojca Edmunda Szeligi. Misjonarz opowiada o możliwościach zapobiegania nowotworom oraz o sposobach leczenia. Opisuje również swoje osiągnięcia, radzi, jak zachować dobre samopoczucie i zdrowie. W książce przytacza się również opinie ludzi nauki odnośnie działania Wilkakory.

Vilcacora


Żyję dzięki Vilcacorze

Zobacz więcej

Zbiór niezwykłych opowieści ludzi, którzy dzięki zastosowaniu Wilkakory zdołali pokonać raka i poprawić swoje zdrowie. Ich świadectwa wsparte są opiniami lekarzy. Niesamowita książka o tym, jak medycyna naturalna z amazońskiej dżungli doprowadziła do zdrowia tych, którzy mieli już nie żyć…

Vilcacora


Ojciec nadziei

Zobacz więcej

Poświęcona jest wybitnej postaci polskiego misjonarza, ojca Edmunda Szeligi.
Nazywany jednym z “najskuteczniejszych lekarzy świata”, samouk, medyk, botanik – i ojciec duchowy. Leczył choroby, przed którymi medycyna rozkłada ręce. Znawca i popularyzator ziół amazońskiej dżungli i niezmierzonych Andów. To jemu zawdzięczamy odkrycie właściwości vilcacory, świętej rośliny Inków, leczącej niezliczoną ilość schorzeń. Opracował wiele kuracji leczniczych, w tym antyrakowe preparaty, oparte na działaniu roślin, które poznał wśród peruwiańskich Indian. Niezwykły lekarz – niezwykły człowiek o wielkim sercu, który przywrócił nadzieję i wiarę w lepsze życie.

Vilcacora


Dieta w walce z rakiem

Zobacz więcej

prof. dr hab. Richard Beliveau, prof. dr hab. Denis Gingras.
Uznane badania naukowe dowodzą, że przyjmowanie w dużych ilościach naturalnych składników odżywczych – dostarczanych organizmowi przede wszystkim przez spożywanie roślin i warzyw – ma znaczący wpływ na zmniejszenie ryzyka zachorowalności na nowotwory.
Wysoka zawartość związków fitochemicznych zapobiega rozwojowi i zmianom mikro guzów, które powstają w ludzkim organizmie. Owoce, warzywa, zielona herbata oraz czerwone wino pomagają stworzyć naturalną barierę ochronną, tak że dieta może stać się profilaktyką nowotworów.
Tak prosto i niezwykle skutecznie możemy zapobiegać chorobom nowotworowym.
Opracowanie powstało we współpracy z wybitnymi autorytetami z Instytutu Onkologii z Kanady na podstawie uzyskanych wyników badań i leczenia. Książka sprzedała się w samej stolicy Kanady w nakładzie 18 000 sztuk, wywołując rewolucję w postrzeganiu profilaktyki chorób i podkreślając znaczenie diety w walce z chorobami.

Vilcacora


Kuchnia Przeciwrakowa

Zobacz więcej

Autorzy książki “Dieta w walce z rakiem” – prof. dr hab. Richard Beliveau, prof. dr hab. Denis Gingras – w tej publikacji dostarczają czytelnikom wiedzy na temat roli prawidłowej diety w zapobieganiu nowotworom. Informują także o wpływie różnych schorzeń oraz znaczeniu otyłości w rozwoju raka.
Do dzieła! Dzięki współpracy z Fundacją Serge’a Brujere’a i jej współpracownikami, będącymi wybitnymi kucharzami i szefami kuchni, opracowali ponad 160 przepisów na zdrowe i smaczne potrawy. Czerpiąc inspirację z różnych szkół kulinarnych oraz tradycji sprzed wieków, przygotowali zestawienie zdrowych produktów o właściwościach fitochemicznych.

Vilcacora


ZIOŁOLECZNICTWO AMAZOŃSKIE I ANDYJSKIE

Zobacz więcej

Album – kompedium wiedzy o ziołach amazońskich.
Recenzenci naukowi: prof. dr hab. Jerzy Lutomski – Instytut Roślin w Poznaniu, prof. dr hab. Jerzy Łukasiak – Akademia Medyczna w Gdańsku, dc. dr. Jerzy Wójcik
Autor: dr. n. farm. Katarzyna Żurawska; Wydawca: Tower Press
Przed Państwem pierwsze w Polsce oraz na naszym kontynecie tak wyczerpująca pozycja poświęcona właściwościom leczniczym roślin z Peru i Andów, powstałe przy współpracy rodzimych i peruwiańskich specjalistów. Książka, która powinna znaleźć się na półkach w gabinetach lekarzy i dietetyków oraz wśród farmaceutów i biologów. Opisuje słynną Vilacorę, nie pozostawiając wątpliwości co do jej antyrakowego działania.
W roku 2004 na Uniwersytecie Warszawskim polski uczony prof. dr hab. Mieczysław Kuraś (szef biologów molekularnych) zbadał Vilcacorę,i stanowczo oświadczył: Mamy niepodważalne dowody: czarno na białym: Vilcacora leczy raka!!!

Zioła na raka


Pokonałam Raka

Zobacz więcej

Eleine Nussbaum
Oto prawdziwa historia życia amerykańskiej kobiety, która po wielu latach trudnej i bolesnej walki z nowotworem wychodzi z tego starcia zwycięsko. Kiedy “sprawdzone” metody leczenia niszczące organizm zawiodły, zaskakujące efekty daje medycyna naturalna. Nussbaum opisuje swoje wątpliwości i powracającą nadzieję. Wspaniała pozycja dla walczących z rakiem.

Zioła na raka


Jak pokonałam raka

Zobacz więcej

Monika Godlewska przed laty musiała zmierzyć się z wyrokiem śmieci – rak, nowotwór, nieuleczalna choroba, której wszyscy tak bardzo się lękamy. Postawiła jednak na życie i podjęła wyczerpującą walkę. Na własną rękę szukając metod leczenia, zaczęła od pracy nad sobą, szukając uzdrowienia przede wszystkim we własnym wnętrzu. Stosując różne metody – od makrobiotyków, przez medytację i afirmację po modlitwy i relaksację – rozkwitła i dziś chce dzielić się swoimi doświadczeniami z pokonania choroby.
Dziś Monika Godlewska chce prowadzi własny gabinet Medycyny Naturalnej i Rozwoju Osobistego.

Zioła na raka


Witaminy w walce z rakiem

Zobacz więcej

dr. Kedar N. Prasad (USA)
Przydatna, niezwykle interesująca książka porządkująca informacje na temat działania witamin. Solidne, wiarygodne opracowanie doktora Prasada zostało docenione przez środowiska naukowe. Dane, które przytacza w swojej książce jasno wskazują, że pewne mikroskładniki, które przyjmujemy wraz z pokarmem, mogą stać się drogą do pokonywania chorób, w tym nowotworów. Mogą wzmacniać skuteczność tradycyjnej terapii, łagodzić niepożądane objawy a także poprawiać rokowania pacjentów i niwelować ryzyko nawrotów. Z tej książki dowiecie się, dlaczego witaminy rozkładają się w żywności, a także jak chronić organizm przed chorobami układu krążenia czy układu nerwowego.

Zioła na raka


Jak żyć z rakiem i go pokonać

Zobacz więcej

prof.dr.hab. Carl Simonton (USA)
(psycho-neuro-immunologia) – techniki wizualizacyjne
Przed piętnastu laty Rei Henson dowiedział się, ża choruje na rzadki nowotwór i zostały mu dwa lata życia. Postępując według wskazań dr. O. Carla Simontona, cenionego i uznanego instruktora technik wizualizacji w samoleczeniu, zdołał stać się aktywnym uczesntikiem leczenia własnego ciała.

Vilcacora


LECZENIE: Jak leczyć twoją chorobę? która metoda jest najlepsza?

Zobacz więcej

dr. Isadore Rosenfeld (klinika onkologii USA)
Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania, jak leczyć swoją chorobę oraz jakie metody są najlepsze, to książka właśnie dla Ciebie.
Publikacja to jest cennym, napisanym prostym językiem przewodnikiem napisanym przez wybitnego onkologa, dr. Rosenfelda. Opisuje metody walki z chorobami, szczególnie z nowotworami. To światowy hit, w którym doświadczony lekarz dzieli się wiedzą na temat leczenia nowotworów nieoperacyjnych.