+48 604 885 311 wilkakora.jelonek@gmail.com

Indywidualnie opracowywane naturalne kuracje lecznicze

Każdy pacjent, który zgłosi się do firmy w której konsultantem jest Pan Wacław Kaczor może mieć pewność, że otrzyma indywidualnie opracowaną naturalną kuracje lecznicządostosowaną bezpośrednio dla jego schorzenia. W tym celu potrzebne są nam informacje jak najbardziej szczegółowe na temat danego schorzenia z jakim boryka się klient. Wszystko to konsultowane jest z naszym współpracownikiem z Peru. Doświadczonym lekarzem Fitoterapii, który cały czas zajmuje się badaniami nad ziołami amazońskimi. Dzięki kilkunastoletniej wymianie doświadczeń mamy już pełne zaufanie do niego. Właśnie on przygotowuje odpowiednie mieszanki ziół zgodnie z naszym zamówieniem. Organizm każdego człowieka jest inny, powstała choroba przebiega także bardziej lub mniej drastycznie. Często nakłada się kilka schorzeń. W związku z tym bardzo istotne jest dokładne przygotowanie kapsułek z odpowiednią dawką ekstraktu. To ile jakich składników powinno być odczytujemy z przekazanych nam wyników badań. Także odpowiednio zostają dostosowane suplementy organiczne aby pacjent w jak najmniejszym stopniu odczuwał przebieg choroby. Jest to ważne szczególnie kiedy organizm jest wyczerpany stosowaną chemioterapią lub radioterapią.
Indywidualnie opracowywane naturalne kuracje lecznicze
Indywidualnie opracowywane naturalne kuracje lecznicze

Czy kuracja pomoże?

W medycynie konwencjonalnej w przypadku bardzo groźnych chorób, dopadających człowieka bardzo brutalnie i nie zauważalnie, nie mamy pewności że leczenie zakończy się sukcesem. Podobnie jest w indywidualnej opracowanej naturalnie kuracji leczniczej, zdarza się, że zbyt późno rozpoczęto leczenie i pomimo wszystkich starań i wysiłków nie udaje się uratować pacjenta. Są to jednak na szczęście przypadki niezwykle rzadkie, jednakże należy o nich wspomnieć. Zawsze w każdej chorobie potrzebna jest nadzieja na wyzdrowienie oraz silna wola walki o życie. Nie tylko zażywane środki ale cały nasz organizm, psychika i wnętrze powinno współpracować. Tylko wtedy spodziewać się można pozytywnego efektu. W momencie ustąpienia choroby nie powinno się rezygnować z profilaktyki a po prostu zapobiegawczo zażywać ekstrakty naturalne. Nie mają one żadnych skutków ubocznych. Powstały w laboratoriach i roślin pozbawionych toksyn. Stosowane mogą być także u dzieci jednakże powyżej trzeciego roku życia. Szkoda, że tak trudno w naszym kraju przekonać lekarzy do stosowania dodatkowo w leczeniu pacjentów naturalne środki. Są oczywiście wśród nich tacy, których coraz bardziej ten fakt zaczyna interesować, tym bardziej, że zaczynają docierać książki o tej tematyce. Z przykrością należy stwierdzić, że na świecie nie stanowiły one tematu tabu.

Dlaczego mało wiemy?

Fitoterapia inaczej medycyna naturalna nie jest rozpowszechniona w naszym kraju. W USA i innych już w latach siedemdziesiątych a może i wcześniej prowadzono badania nad wpływem roślin ich wyciągów obserwując ich lecznicze działanie. W Polsce jeden z profesorów Uniwersytetu Warszawskiego próbował udowodnić, badając właśnie andyjskie rośliny a szczególnie tą jedną Una de Gato, że posiada ona wiele składników działających regenerująco na komórki chorobowe człowieka. Żyjemy w XXI wieku a tak naprawdę bardzo mało wiemy na temat naturalnych metod leczenia. Skąd wynika ta nasza niewiedza? Czy nie chcemy a może się nie staramy przekonać, że środki naturalne potrafią skutecznie leczyć jak popularne pigułki z apteki. W czasach kiedy tak dobrze rozwinięte są środki masowego przekazu znaleźć można wiele informacji na temat Wilkakory oraz innych ziół. Warto ten temat rozpowszechnić opierając się na świadectwach osób, które zostały całkowicie uleczone jak pan Wacław Kaczor.