+48 604 885 311 wilkakora.jelonek@gmail.com

Oryginalne zioła na nowotwory

Jedna z firm niedaleko Poznania w Jelonkach zajmuje się sprowadzaniem z dalekiego Peru oryginalnych ziół leczących wszelkie choroby nowotworowe. Konsultant tej firmy pan Wacław Kaczor, nawiązał kontakt z peruwiańskimi lekarzami, specjalizującymi się w Fitoterapii. Jest to inaczej leczenie niekonwencjonalne, polegające na zastosowaniu ziół. Oryginalne zioła na nowotwory pochodzą z amazońskiej dżungli. Wśród nich najlepsze właściwości lecznicze przejawia zioło o nazwie Una de Gato, po polsku oznacza to Wilkakora. W połączeniu z innymi mieszankami rosnących tam roślin stworzono doskonałą kurację wykorzystywaną w chorobach raka. Do firmy zgłasza się bardzo wiele osób w celu przygotowania im odpowiedniej kuracji na dany rodzaj choroby. Wszystko to konsultowane jest z fitoterapeutą z Peru. Pochodzą one oczywiście z dalekiego peruwiańskiego kraju. Podstawą takiej kuracji jest zioło strzeżone przez Indian nazywane „Królową życia”. To właśnie dzięki tej roślinie można pokonać wiele chorób. Firma nasza stara się sprowadzać jak najlepsze mieszanki, dbając jednocześnie aby były one oryginalnie opakowane oraz posiadały stosowne dokumenty.
Oryginalne zioła na nowotwory
Oryginalne zioła na nowotwory

Jak wyglądają zapakowane zioła?

Zioła sprowadzane z Peru posiadają bardzo charakterystyczne opakowania. Przede wszystkim są zafoliowane, na etykietce widnieje nazwa Una de Gato. Dołączony jest do nich Certyfikat oraz pozwolenie na wywóz z Peru. Podkreślić należy, że są one pakowane bezpośrednio w Państwowych Andyjskich Laboratoriach. Są to wyłącznie małe przesyłki, ponieważ tamtejsze laboratoria nie prowadzą wysyłek hurtowych. Oryginalne zioła na nowotwory można bardzo łatwo odróżnić właśnie po wcześniej opisanych elementach. Nasza firma sprowadza je dla każdego klienta indywidualnie. Mamy pewność że pochodzą one z zaufanego źródła. Kontaktując się z naszą firmą przedstawiamy dwie lub trzy oferty Pro-Forma, pozostawiając klientowi zawsze wybór. Warto także dodatkowo zakupić organiczne suplementy diety, pozbawione zupełnie składników chemicznych. W wielu książkach opisany został proces powstawania raka różnych organów oraz sposoby jego leczenia i konieczności stosowania profilaktyki. Na polskim rynku istnieje wiele firm sprzedających podobno prawdziwe zioła na raka. Jednakże tylko u nas mają Państwo gwarancję, że są one autentyczne a ich preparaty i ekstrakty sporządzone zostały z rośliny rosnącej w Peru.

Czy one naprawdę leczą?

Na świecie już wiele lat temu, szczególnie w USA oraz Europie Zachodniej pojawiły się książki, w których można znaleźć informacje o prowadzonych badaniach nad Wilkakorą, ich wynikach. Zwyczajni ludzie opisują w nich swoje zmagania z rakiem i powrót do zdrowia. Słowo rak nie zawsze oznacza już wyrok śmierci. Wszystko zależy od samego chorego, jego nastawienia, prowadzenia aktywnego trybu życia, stosowania diety. Wszystkie te elementy w połączeniu z medycyną konwencjonalną pozwoliły im wyzdrowieć. Oczywiście zaznaczyć należy, że osoby te korzystały ze zbawiennego ekstraktu Wilkakory, pochodzącego z Peru, piły wywary z tej rośliny, zażywały suplementy w postaci kapsułek. W Polsce przykładem takiej osoby jest Pan Wacław Kaczor, który zmagał się prze wiele lat z rakiem. Dzięki zastosowaniu peruwiańskiego zioła, wyzdrowiał. Zdobytą wiedzę i doświadczenie przekazuje teraz innym ludziom aby im pomóc. Nigdy bowiem nie należy tracić nadziei. Trzeba walczyć o swoje zdrowie. Przestrzegać zdrowego odżywiania, prowadzić spokojny tryb życia. Najważniejsze jednak znaczenie ma profilaktyczne zażywanie ziół.