+48 604 885 311 wilkakora.jelonek@gmail.com

Prawdziwe zioła na raka

Choroba nowotworowa wcale nie musi oznaczać koniec życia dla człowieka. Można się o tym przekonać czytając wiele publikacji na ten temat. Przede wszystkim o ziołach pochodzących z Peru o których się mówi, że są to prawdziwe zioła na raka. Pewien polski misjonarz, który żył w amazońskiej dżungli i miał do czynienia z wieloma roślinami, zainteresował się ich leczniczymi działaniami. Wraz z tamtejszymi specjalistami Fitoterapii w peruwiańskich laboratoriach prowadził badania nad jedną z roślin pod nazwą Una de Gato, to po polsku znaczy Wilkakora. Wyniki badań przesłano do wielu instytutów badawczych na całym świecie, celem potwierdzenia skuteczności działania tej rośliny na choroby nowotworowe. Wydano bardzo dużo książek, prawdziwych bestsellerów, w których można przeczytać historię ludzi zażywających kurację z tej peruwiańskiej rośliny. Zostali oni zupełnie wyleczeni a po chorobie nie pozostało żadnego śladu. Roślina ta rośnie 800 m n.p.m. w Peru. Znanych jest wiele jej gatunków, jednakże udowodniono że jedynie ta peruwiańska zawiera najwięcej ekstraktów leczniczych. Można ją stosować na wszystkie choroby nowotworowe. Niezależnie od leczenia konwencjonalnego, stanowi ona doskonałe uzupełnienie tradycyjnych leków.

Prawdziwe zioła na raka
Prawdziwe zioła na raka

Gdzie je zamówić?

Te prawdziwe zioła na raka dostępne są tylko w Laboratorium w Peru. Nie zajmują się one hurtową sprzedażą, jedynie przygotowują kurację pod okiem specjalisty Fitoterapii dla konkretnego pacjenta. Zioła te występują w postaci kapsułek, które należy zażywać w określonych w odpowiednich dawkach, dodatkowo wykorzystuje się tą roślinę do robienia wywarów, które trzeba pić minimum dwa razy dziennie. W Polsce zamówić je można w firmie mającej swoją siedzibę w Jelonkach kolo Poznania. Pracuje tam pan Wacław Kaczor, który jest konsultantem zajmującym się sprowadzaniem tych ziół na zamówienie. W celu dobrania odpowiednich dawek należy przedstawić posiadane wyniki badań a wówczas otrzymamy propozycje, wśród których możemy wybrać odpowiednią kurację dla siebie. Firma ta służy radą i szczegółowo wyjaśnia telefonicznie lub drogą e-mail wszystkie nasze wątpliwości oraz udziela stosownych wskazówek. Można je zamówić w postaci kapsułek, ekstraktów oraz do parzenia. Wszystkie osoby zainteresowane nie tylko te chore mogą skorzystać z oferty. Warto bowiem zażywać ziołowe kapsułki wyłącznie profilaktycznie. Dzięki ich stosowaniu zminimalizujemy możliwość zachorowania na nowotwory.

Jakie to rośliny?

Jeden z polaków, misjonarz żyjący prawie siedemdziesiąt lat w Peru w bliskości z tamtejszą naturą, uczestniczył w badaniach nad pewną rośliną o nazwie Wilkakora. Okazało się, że posiada ona właściwości lecznicze. Na świecie istnieje wiele jej gatunków, lecz tylko ta z Peru rosnąca na odpowiedniej wysokości zawiera w sobie najwięcej leczniczego ekstraktu. Wykorzystywana jest w całości, to znaczy jej liście, kora a nawet korzenie. Nie jest to jedyne lecznicze zioło pochodzące z tamtego terenu. Jednakże to ona jest najskuteczniejsza w leczeniu chorób cywilizacyjnych. Przez żyjące tam plemiona indiańskie traktowana jest jak „ Królowa roślin”. Jej lecznicze właściwości znali już Inkowie. Nie wszyscy wierzą w medycynę naturalną. Jednakże w książkach można znaleźć informacje o tym, że zioła potrafią leczyć. Nawet korzystniej jest stosować je równocześnie z lekami zapisanymi przez lekarza. Na szczęście coraz więcej naukowców przekonuje się do leczniczych właściwości roślin. Ważne jest to, że nie wykazują one żadnych skutków ubocznych a ich przedawkowanie jest raczej niemożliwe.