+48 604 885 311 wilkakora.jelonek@gmail.com

Tanie kuracje lecznicze

W Jelonkach niedaleko Poznania istnieje firma oferująca tanie kuracje lecznicze, a to dzięki temu że sprowadza rośliny z Peru. Zajmuje się tym pan Wacław Kaczor, który jest sam przykładem na to że peruwiańskie zioła mogą leczyć najgroźniejsze choroby. W życiu przeszedł bardzo wiele atakowały go nowotwory. Ponieważ kiedyś miał okazję poznać świętej pamięci ojca Edmunda Szeligę, który przez blisko 65 lat na terenie Peru badał zioła, stworzył on mu specjalną kurację dzięki której całkowicie wyzdrowiał. By teraz pomóc innym osobom w walce z ciężkimi przypadkami różnych chorób, konsultuje się z doświadczonym terapeutą z Peru i sprowadza dla różnych klientów, po atrakcyjnych cenach zioła i suplementy diety.

Warto skorzystać z oferty tej firmy ponieważ będziemy mieli gwarancję, że mamy na pewno do czynienia z prawdziwą i oryginalną rośliną. Zostaje ona dostarczona pacjentom w specyficznych opakowaniach oznaczonych hiszpańską nazwą Una de Gato. Po polsku oznacza to Wilkakora. Firma pana Wiesława Kaczora stara się jak najtaniej sprowadzić do kraju potrzebne ekstrakty ziół. Kuracja to bowiem trwa nawet sześć tygodni, po tym czasie należy ją znowu powtórzyć. Warto zaufać tej osobie, ponieważ wszelkie potrzebne składniki pochodzą z zaufanego źródła.

Tanie kuracje lecznicze
Tanie kuracje lecznicze

Jakie choroby leczą?

Zajmujemy się oferowaniem kuracji na różne schorzenia. Peruwiańskie zioła zestawione w odpowiednich proporcjach, uzupełnione o odpowiednie elementy suplementów diety zamawiamy dla każdego pacjenta indywidualnie. Inne są bowiem mieszanki stosowane na choroby nowotworowe, inny skład i proporcje w problemach kardiologicznych. Staramy się o to aby zamawiane u nas zioła wchodziły w skład tanich kuracji leczniczych. Badania prowadzone w laboratoriach dowiodły, że wykazują one swoje właściwości lecznicze praktycznie we wszystkich przypadkach chorób jakie znamy. Radzą sobie doskonale z problemami żołądkowymi, chorobach wątroby, jej marskości, stanach zapalnych, wirusowych zapaleniach typu „B” oraz „C”. W różnych rodzajach nowotworów: raku płuc, trzustki, narządów rodnych i wielu innych. Także w przypadku białaczki zanotowano pozytywny wpływ Wilkakory i suplementów. Nadzieję mogą mieć również chorujący na AIDS. Najlepiej nie dopuścić do powstania choroby i stosować kuracje tylko profilaktycznie. Zioła nie stwarzają żadnego niebezpieczeństwa oraz nie powodują skutków ubocznych a jedynie te pozytywne.

Skąd one pochodzą?

Zioła jakie oferuje nasza firma, zostały dokładnie zbadane pod kątem ich skuteczności. Kiedyś przypadek sprawił, że trafiły one do Pana Wacława Kaczora. Gdyby nie jego życie przepełnione bólem i cierpieniem, ale wykazujące ogromną wolę walki o życie, może nie mielibyśmy możliwości dowiedzieć się o ich istnieniu. Dzięki temu, że sam wyleczył się z wielu chorób postanowił nagłośnić temat i zainteresować naukowców i badaczy, że zioła z Peru mogą być doskonałym lekiem dla cierpiących. Podkreślić należy, że same zioła mogą nie wystarczyć w niektórych przypadkach chorobowych. W zawiązku z tym gdy nie powinno się porzucać tradycyjnych metod a po prostu stosować obydwie. Bowiem one się wzajemnie uzupełniają. Gdy do tego zastosujemy odpowiednie suplementy, dietę bogatą w warzywa i owoce, ryby oraz jego przetwory, wtedy z pewnością chory odczuje pozytywne efekty kuracji jaka została zastosowana. Na różnych kontynentach rośnie wiele gatunków roślin, jednak te peruwiańskie okazały się zawierać w sobie najwięcej leczniczych właściwości. Przede wszystkim pozbawione są szkodliwych związków chemicznych, rosną z dala od cywilizacji.