+48 604 885 311 wilkakora.jelonek@gmail.com

W chorobach : raka wątroby , marskości wątroby, oraz : wirusowe zapalenie wątroby typu : „B i C”

W 1-szym etapie : KURACJA „Oczyszczająca organizm”

 

Dla wszystkich kuracji konsultacje cały czas bezpłatne !


Koszt przesyłki za pobraniem pokrywa odbiorca wg taryfy Poczty Polskiej

W 2-im etapie i następnych etapach pełna wersja (propozycja ) Czas II-etapu : 5 tygodni

Uwaga: w II-im etapie  i następnych etapach zioła będą się zmieniać np.: będą występowały zioła specjalistyczne np. wystąpią   :   Graviola,   Sangre-de-Grado (Wilkakora zawsze pozostaje). Kurację można zwiększyć na życzenie już w I-szym etapie

W książe „Dieta w walce z rakiem” zawarto fundamentalną wiedzę o diecie w chorobach nowotworowych,

napisana przez zespół prof.dr.hab.Belivieau i naukowców Instytutu Onkologii w Kanadzie

(wydanie polskie, bogato ilustrowane)

SUPLEMENTY  organiczne

Zalecane są w  każdej kuracji na wzmocnienie organizmu, szczególnie w  kuracjach,  gdzie istotną rolę odgrywa system odpornościowy. Do uzgodnienia pozycje następujące:

Organiczne suplementy diety dostępne są w naszej firmie także na raka i marskość wątroby oraz w zapaleniu wirusowym wątroby typu „B” oraz „C”. Proponujemy Państwu zawsze kilka takich do wyboru. Ich koszt doliczany jest do wartości ziół.

Na samym początku przedstawiamy Państwu do wyboru kurację Pro-Forma. Najczęściej podajemy dwie lub trzy. Można to uczynić drogą telefoniczną lub poprzez wiadomość e-mail.

Do wybranej kuracji na nowotwory wątroby, marskość tego organu lub wirusowego zapalenia typu ”B” oraz „C” proponujemy odpowiednie suplementy diety. Warto je włączyć do swojego leczenia. Pozwalają one łagodniej przechodzić wszelkie dolegliwości związane z przebytą chemioterapią oraz radioterapią lub zabiegiem operacyjnym. Organizm dzięki nim się szybciej zregeneruje a pacjent nabierze sił. Bardzo ważne jest to, że proponowane suplementy są wyłącznie naturalne bez żadnych dodatków syntetycznych.

Propozycja odpowiedniej kuracji w chorobie nowotworowej wątroby, marskości wątroby oraz stanach zapalnych typu ”B” oraz „C”.

Sprzedawane przez naszą firmę zioła pochodzą bezpośrednio z Peru i przygotowywane są do wysyłki przez Państwowe Peruwiańskie Laboratorium. Kurację na odpowiednią chorobę przygotowuje nasz zaufany specjalista fitoterapii, który współpracuje z nami od kilkunastu już lat.

Podkreślamy że każda proponowana przez nas kuracja jest przygotowywana dla konkretnej osoby i jej schorzenia. W czasie jej stosowania naturalnie zażywać trzeba przepisane leki.
Leczenie konwencjonalne zostaje po prostu uzupełnione o odpowiednią mieszankę ziół.

Każde zamówienie zaopatrzone jest w Certyfikat, pozwolenie na wywóz z Peru, znajduje się w oryginalnych opakowaniach, zafoliowanych. Wszystkie koszty z tym związane dotyczące: certyfikatu, pozwolenia , opłaty pocztowe oraz koszty ziół i ich suplementów liczone są w dolarach.
Po dotarciu do Polski należy jeszcze uiścić opłatę celną oraz podatek Vat 23% plus koszty przesyłki pocztowej.

W celu opracowania odpowiedniej formy kuracji na nowotwory wątroby, marskość wątroby lub jej stany zapalne niezbędne jest przekazanie nam całej dokumentacji medycznej będącej w Państwa posiadaniu. Najlepiej gdyby była ona potwierdzona przez Państwa lekarza prowadzącego. Można wszystkie te informacje wysłać na nasz adres e-mail.

Po zapoznaniu się z wszystkimi wynikami proponujemy dwie lub trzy kuracje Pro-Forma do wyboru. Do nich zamieszczamy także listę odpowiednich suplementów diety oraz ziół do sporządzania wywarów. Dodatkowo pacjent otrzymuje książkę w której znajdzie szczegółowy opis swojej choroby. Kuracja taka jest opracowywana na 5 do 6 tygodni. Jest to jej pierwszy etap po którym następują kolejne. Koszt wynosi od 300 do 900 złotych.

Niezbędne dodatkowe informacje do otrzymanej kuracji udzielamy bezpłatnie!

Chcielibyśmy także zainteresować naszych pacjentów możliwością zakupu dodatkowych materiałów na temat ziołolecznictwa, celu jego stosowania, odpowiedniej diety. Zaznaczamy, że nie znajdziecie ich w książce. Koszt takiego opracowania w ilości 70-80 stron wynosi jedynie 50 złotych. Uważamy że warto zapoznać się z tą ofertą.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele zakładek odsyłających do różnych wiadomości. Zapoznanie się z ich treścią pozwoli na pewno lepiej zrozumieć lecznicze działanie peruwiańskich ziół oraz sens stosowania kuracji z Wilkakory. Przybliżą one również powody powstawania chorób cywilizacyjnych, metody ich zapobiegania. Dodatkowo opisują korzyści wynikające z zastosowania suplementów oraz regularnego picia wywarów w celach wyłącznie profilaktycznych.