+48 604 885 311 wilkakora.jelonek@gmail.com

W chorobach : raka Trzustki

I-szy Etap Leczenia – 5-6.tygodni

Dla wszystkich kuracji konsultacje cały czas bezpłatne !


Koszt przesyłki za pobraniem pokrywa odbiorca wg taryfy Poczty Polskiej

Uwaga: w II-im etapie  i następnych etapach zioła będą się zmieniać np.: będą występowały zioła specjalistyczne np. wystąpią  :  Graviola,   Sangre-de-Grado  (Wilkakora zawsze pozostaje). Kurację można zwiększyć na życzenie już w I-szym etapie

Polecamy książkę „Dieta w walce z rakiem” z fundamentalną wiedzą o diecie w chorobach nowotworowych,

Publikacja napisana przez prof.dr.hab.Belivieau i doświadczony zespół naukowców Instytutu Onkologii w Kanadzie

(wydanie polskie, bogato ilustrowane)

SUPLEMENTY  organiczne

Są szczególnie zalecane w  każdej kuracji aby wzmocnić organizm, szczególnie w  kuracjach dla wzmocnienia odporności. Pozycje następujące są do uzgodnienia:

Odpowiednie suplementy organiczne bez żadnych dodatków innych substancji można zamówić do kuracji w chorobach nowotworowej trzustki. Zależy od klienta czy zdecyduje się na zaproponowany przez nas zestaw lub wybraną pozycję.

Klient który zgłosi się do naszej firmy otrzymuje na wstępie wersje kuracji Pro-Forma, aby mógł się zdecydować, którą wybiera. Może to być kontakt telefoniczny lub e-mail.

Gdy decyzja zostanie podjęta, proponujemy dodatkowo do opisanej choroby nowotworowej trzustki odpowiednie suplementy organiczne bez dodatków substancji chemicznych. Zioła do sporządzania wywarów. Polecamy aby je zakupić, dlatego, że wyniszczony organizm w wyniku uciążliwej choroby. Przebyte chemioterapie, operacje itp. potrzebuje pilnego wzmocnienia. Dzięki suplementom w połączeniu z właściwą kuracją organizm szybciej wróci do formy.

Kuracja przeciwko chorobie nowotworowej trzustki.

Firma nasza współpracuje od kilkunastu już lat z bardzo dobrym specjalistą lekarzem Fitoterapii Andyjskiej w Peru. Nasz konsultant w uzgodnieniu z peruwiańskim specjalistą wspólnie ustala odpowiednią kurację dla podanej choroby.

Zapewniamy, że lecznicze peruwiańskie zioła są oryginalne, w takich też opakowaniach trafiają w ręce pacjenta. Każda zamawiana przesyłka zaopatrzona jest w odpowiedni Certyfikat, musi posiadać pozwolenie na wywóz z Peru. Autentyczność tych ziół możemy rozpoznać po samym nawet opakowaniu. Przede wszystkim są one zafoliowane oraz widnieje na nich ich oryginalna nazwa Una de Gato. Wszystkie koszty związane z dostarczeniem przesyłki do Polski liczone są w dolarach. W naszym kraju należy dodatkowo zapłacić za przesyłkę pocztową oraz podatek Vat 23% i podatek celny.

Kuracja na chorobę nowotworową trzustki jest dla każdego pacjenta przygotowywana oddzielnie. W związku z tym zawsze prosimy o przesłanie nam całej dokumentacji medycznej, będącej w Państwa posiadaniu. Ma to w każdej sytuacji istotne znaczenie ponieważ łącznie z kuracją naturalną pacjent stosuje tradycyjne leki przepisane przez lekarza prowadzącego. Podkreślamy, że zamawiana u nas kuracja oraz jej suplementy nie mają nic wspólnego z przerwaniem tradycyjnego leczenia. Stosuje się te dwie metody jednocześnie.

Zioła pochodzące z Peru są doskonałym uzupełnieniem leczenia, przestrzeganie sposobu ich stosowania oraz odpowiednia dieta z całą pewnością doprowadzą do tego, że poczują Państwo korzystny ich wpływ na swój organizm.

W celu dostosowania odpowiedniej kuracji dla podanej choroby przede wszystkim potrzebne są nam szczegółowe wyniki badan laboratoryjnych, badan USG, RTV, Tomografii Komputerowej.

Na ich podstawie przedstawiamy pacjentowi dwie lub trzy kuracje Pro-Forma. Właściwa która trafi do klienta ustalana jest na pierwszy etap stosowania. Trwa on od 5 do 6 tygodni. Jej koszt zależy od składu mieszanek ziołowych. Wynosi od 300 do 900 złotych. Po tym pierwszym etapie należy powtórzyć kolejne, oczywiście konsultując je z nami. Dodatkowo w cenie znajduje się koszt książki opisujący chorobę nowotworową trzustki.

Jeżeli będą Państwo mieli dodatkowe pytania chętnie udzielimy bezpłatnej porady odnośnie otrzymanej kuracji. Wystarczy się z nami skontaktować!

Chętnym osobom proponujemy także różne materiały na temat raka trzustki, pisane maszynowo w ilości 70 – 80 stron. Warto się z nimi zapoznać tym bardziej, że ich koszt jest niewielki, wynosi tylko 50 złotych.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której w poszczególnych zakładkach zawarte są wszystkie informacje dotyczące choroby, jej leczenia oraz profilaktyki.