+48 604 885 311 wilkakora.jelonek@gmail.com

Uwagi

Na wstępie muszę wyraźnie zaznaczyć, że nikogo nie zamierzam  odwieźć od leczenia konwencjonalnego, aby to było jasne,  wręcz przeciwnie należy takie leczenie kontynuować. Nauka dowodzi, że :

Dwie równoczesne metody leczenia chorób cywilizacyjnych, w tym  raka stosowane przez :

Medycynę Konwencjonalną i Medycynę Naturalną wzajemnie się nie wykluczają, one się doskonale uzupełniają!   I o tym będzie nasz materiał, który ma silne umocowania w nauce. Najlepiej korzystać z obu metod równocześnie, gdyż jest naprawdę dużo do zrobienia. Taka wiedza jest i jestem zobowiązany ją przekazać. Same leki problemów nie rozwiążą, gdyby tak prosto było, dawno by wyleczono wszystkich…

W największym skrócie zawarłem tutaj najważniejsze Informacje

i nazwałem to : „Porady w Pigułce”

I nie chodzi tutaj o „pigułkę, czy kapsułkę’’   w sensie dosłownym, ale o Prawdę Uniwersalną, która jest w tej „pigułce” zawarta. To ona przychodzi wielu Firmom trudniej, bo niewiele kosztuje, a co tutaj ukrywać : na chorych się zarabia… więc wiele Firm się prześciga w cudownych lekach, których tak naprawdę nie ma… Natura jest tańsza od leków i działa skutecznie. Na końcu będą pokazane najnowsze książki, które o tym dobitnie mówią.  Najlepszym lekiem zawsze pozostanie Natura, którą głosił Ojciec Medycyny – Hipokrates

Jesteś tym, co jesz…

„Niech Twoje pożywienie będzie Twoim lekarstwem, a Twoje  lekarstwo Twoim pożywieniem…”                             

Hipokrates

Wielka zmiana w naszym dotychczasowym stylu życia i odżywianiu jest konieczna !

I jeśli tak będzie, to możemy mówić o wspomaganiu leczenia ziołami, które do tej Natury należą i działają wspólnie rewelacyjnie. Jeśli nie chcemy w swoim życiu niczego zmieniać, to się nic nie zmieni… i to najlepiej oddaje teza, którą głosił  :

Albert Einstein :

“Szaleństwem jest robić w życiu ciągle to samo i oczekiwać różnych rezultatów…”

Nauka w pojęciu holistycznym w ostatnim pięćdziesięcioleciu zrobiła ogromny postęp w leczeniu wielu chorób  zwanych „cywilizacyjnymi”  To nie tylko Medycyna  i Farmacja ma w tym zasługi, ale  także biologia,  bio-chemia i genetyka. Powstają dziesiątki tysięcy leków syntetycznych , a chorych przybywa i o ironio… co raz młodszych. To gdzie w takim razie jest problem i skuteczność leczenia ?

Najprościej byłoby w ogóle nie chorować, ale jak to zrobić? Wiedza na ten temat dzisiaj już jest, w profilaktyce i zdrowym stylu życia. Problem w tym, ze środki masowego przekazu nie są chętne, aby takie rozwiązanie promować, raczej się tą wiedzę ukrywa, pokazuje się to, co modne, smaczne, i oczywiście w zasięgu ręki, aby było : szybko i wygodnie. Często, to, co widzimy ma nas przekonać że : „ żyjemy aby jeść ! i to smacznie jeść bo jedzenie to   czysta przyjemność !” i to jest teza fałszywa, trzeba to wyraźnie powiedzieć.

Niestety ale Prawda jest zupełnie inna : „Jemy po to aby żyć” ! i zdrowo żyć!”

Pokarm to po prostu czyste paliwo do życia i takim pozostanie zawsze, tylko które to są pokarmy i jak przyrządzane, o tym trzeba mówić.

I tutaj na szybko nie ma rozwiązania. Każda choroba ma swoją przyczynę i buduje  się w nas podstępnie przez wiele lat nie zawsze daje nam wyrażne symptomy. Często drobne dolegliwości lekceważymy, a nawet są trudne do zdiagnozowania w tej fazie rozwoju. Najczęściej dowiadujemy się w momencie, że choroba jest zaawansowana… lub słyszymy „za póżno”…

Niezależnie od postępu w leczeniu chorób nowotworowych – rak paraliżuje każdego człowieka strachem. Jest traktowany jak nieodwracalny wyrok losu. A przecież żyjemy w czasach, gdy każdą chorobę nowotworową, szybko zdiagnozowaną i poddaną właściwej kuracji, można z powodzeniem leczyć pod jednym warunkiem :

zmiany trybu życia !

Ale wiele zależy również od nas samych: przede wszystkim trzeba nauczyć się zdrowo żyć, by za wszelką cenę uniknąć nowotworu i chorobom serca. A gdy mimo to jednak zachorujemy, jak najszybciej rozpocząć terapię na wszystkich możliwych frontach, które obecnie zna nauka !.
Z roku na rok arsenał leków poszerza się o środki, które precyzyjnie uderzają w komórki rakowe. Niestety, nie każdy rodzaj nowotworu udaje się leczyć w ten idealny sposób. Bardzo często leczenie raka nie ogranicza się tylko do jednej metody, lecz wymaga co najmniej kilku w Medycynie Konwencjonalnej : chemioterapii, radioterapii i chirurgii. To jednak  jest za mało, stanowczo za mało!  (zważywszy, że oprócz choroby przybędą jeszcze skutki uboczne agresywnego leczenia …)

Na świecie coraz częściej głosi się o korzyściach uzupełniania wymienionych metod środkami naturalnymi, szczególnie odpowiednią Dietą,  która przynosi olbrzymie korzyści : wspomaga leczenie i usuwa przyczynę. Tutaj już nie ma czasu na kontynuowanie  błędów !

Muszę Państwu powiedzieć Prawdę : to, że lekarz nam na ten temat nic nie powie, albo mało powie, może bagatelizuje problem, to nie oznacza,  że takiej wiedzy nie ma,  albo,   że to jest problem drugorzędny…

To jest problem fundamentalny i to chce Państwu przekazać.

Dlatego zachęcam Państwa, aby znaleźć czas dla siebie i z spokojem przeczytać cały materiał na mojej stronie. W mojej ocenie jest on unikatowy.

Żródło, z którego czerpie wiedzę jest w książkach, które w ogromnej ilości czytam od 20 lat. Najważniejsze materiały na ten temat opracowuję dla każdej osoby oddzielnie, zawsze do kuracji drukuję kilkadziesiąt stron maszynopisów co w danej chwili i w danej chorobie możemy zrobić my sami w własnym zakresie. To są materiały najwybitniejszych naukowców na świecie, często Noblistów, którzy wydali swoje książki w wielu krajach świata, w tym także w Polsce. Te publikacje nazywa się :Bestsellerami. Mnie osobiście wręcz przeraża ogrom pozytywnej wiedzy i publikacji na ten temat w naszym kraju, tylko że, z wiedzą tą się po prostu nic nie robi… Wszyscy już dzisiaj wiemy, że Medycyna w tym zakresie najlepsze swoje źródło czerpie  z za Oceanu…  o czym świadczą liczne wyjazdy na skomplikowane leczenie do USA. (jak nas na to stać…)  Ja osobiście, gdy miałem poważne problemy zdrowotne nie musiałem tam jechać, doskonale sobie poradziłem, wszystko jest  u nas dostępne  na wyciągnięcie ręki ! Problem w tym, ze nikt nam o tym nie mówi…

Dlatego podzielę się z tą wiedzą „krok po kroku” jak należy postępować, stopniowo w każdej kuracji, którą opracuję, wskażę Państwu najciekawsze publikacje na ten temat.

W dziale „BIBLIOTEKA” są pokazane poglądowo różne książki, aby pokazać, że problem jest szerszy, a tutaj pokażę najnowsze obecnie badania naukowe, jakie oprócz prof. Collina Campbella z USA nie przeprowadził dotąd na świecie nikt !

Prezentuję Państwu najlepsze obecnie książki na temat powstawania problemów, ale przede wszystkim drogę do zdrowia   Ja nazywam tą wiedzę :

„KODEKSEM  ZDROWIA”

prof.dr.hab. T.Colin Campbell 

Amerykański biochemik, dietetyk i mikrobiolog z czterdziestoletnim doświadczeniem, jest profesorem i szefem wydziału Biochemii, na Uniwersytecie Cornella (USA) – Katedry Biochemii Odżywiania Człowieka im. Jacoba  Goulda Schurmana.

Napisał wiele książek na temat prawidłowego odżywiania człowieka. W Polsce jest wydanych obecnie kilka książek, które polecam wszystkim. To są książki niezwykłe. Jest to niekwestionowany autorytet i lider światowy w dziedzinie zdrowia i odżywiania człowieka.

 Od wydawcy:

“Autorzy książek zgłębiają związek między odżywianiem i chorobami, a wnioski, do których dochodzą, są wstrząsające.   Proszę  przeczytać, i koniecznie wprowadzić w swoje życie” Jeśli chorujesz na serce, czy nowotwór, lub inną chorobę przewlekłą, nie masz już innego wyjścia, musisz wiele zmienić w swoim sposobie odżywiania,  masz teraz do dyspozycji bez wątpienia  jednego z najlepszych naukowców na świecie od spraw żywienia.  Prof.Campbell robił badania na całym świecie , na wszystkich kontynentach przez  ostatnie 40 lat !
( dr Robert C. Richardson, laureat Nagrody Nobla, profesor fizyki i prorektor ds. badań naukowych, Uniwersytet Cornella )
“Książki, oparte na wieloletnim, starannym, dociekliwym badaniu, prezentuje zaskakujące odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące żywienia: Co tak naprawdę powoduje raka i choroby serca? Jak możemy wydłużyć nasze życie? Co zatrzyma epidemię otyłości?”
“To jedne z najważniejszych książek o odżywianiu, jakie kiedykolwiek powstały na przełomie ostatnich 75 lat !  – przeczytanie  tej wiedzy i zastosowanie jej, może uratować Ci życie.”
“Jestem głęboko przekonany, że to, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Nie interesują mnie domysły, plotki czy treści zawarte w reklamach telewizyjnych, tylko naukowo potwierdzone fakty.  Już czas na rzetelną wiedzę i zmianę nawyków żywieniowych!”

Świadomość społeczeństwa zmienia się powoli, ale książka “Nowoczesne zasady odżywiania” to krok milowy w dziedzinie dietetyki. Wywraca do góry nogami wszelkie piramidy żywieniowe i na przykładzie wieloletnich, przeprowadzonych na gigantyczną skalę badań pokazuje, jakie stosować metody, by cieszyć się zdrowiem w każdym wieku.

Prof. Colin Campbell nazwany jest przez świat nauki Einsteinem XXI wieku z dziedziny życia i zdrowia człowieka. Naukowcy uważają, że prof.Campbell  wyprzedził pewną  epokę…

Oto wybrane 3 tytuły z książek które ukazały się w Polsce   (jest więcej)

  1. “Nowoczesne zasady odżywiania ” – Zasady odżywiania
  2. “Nowoczesne zasady odżywiania – Przepisy mistrzów”
  3. “Ukryta Prawda”

                     

 

I to się pokrywa z tym co w ostatnim czasie głosił wielki uczony:

prof. Stephen Hawking :2018r.

Fundamentalna zasada wszechświata jest jedna :

„przyczyny występują zawsze przed skutkami, nigdy odwrotnie ! “

Właściwie wszyscy najwybitniejsi naukowcy od 2500 lat głoszą to samo : Są Przyczyny !!!

Jeśli będziesz zainteresowana/y możesz do mnie zadzwonić, poczytaj najpierw mój materiał, będzie nam łatwiej się rozmawiać. Na tym etapie to Cię nic nie kosztuje, a dzisiaj na każdym kroku sporo każą sobie płacić za wiedzę…

Ja dobrą wiedzę darmo zdobyłem, i darmo przekazuję, bo takie jest prawo wszechświata, aby Ci pomóc. Możesz tą wiedzę przyjąć, lub odrzucić, to tylko zależy od Ciebie.

Nikomu nie sprzedaje Nadziei, że tylko zioła go wyleczą, lecz szereg fundamentalnych zasad składa się na to i o tym i o innych  zaskakujących rzeczach pisze prof.Campbell.  Ja tylko jestem pośrednikiem w przekazie tej wiedzy i zdobyciu oryginalnych preparatów, które sprowadzam z jedynego wiarygodnego żródła z Peru na Państwa życzenie.