+48 604 885 311 wilkakora.jelonek@gmail.com

Stosowana w: schorzeniach reumatycznych, RZS, stanach zapalnych nerek, prostaty, Schorzeniach gastrycznych, (wrzody żołądka i dwunastnicy a także Boreliozie (także w profilaktyce)

I.Etap Najczęściej stosowana po „kuracji Oczyszczającej”
II.Etap kuracji czas trwania : 5-6 tygodni

Dla wszystkich kuracji konsultacje cały czas bezpłatne !


Koszt przesyłki za pobraniem pokrywa odbiorca wg taryfy Poczty Polskiej

Uwaga: w II-im etapie i następnych  będą występowały zioła zamienne np.   wystąpią w miejsce  Manayupy  nowe zioła:  Hercampuri,  Graviola,   Ubos,  Sangre de Grado,  Zarsaparilla, (Wilkakora pozostaje zawsze w kuracjach)

PREPARATY  organiczne

Zalecane suplementy wzmacniające organizm są szczególnie  polecane w leczeniu gdzie kluczową rolę odgrywa system odporności. Proponujemy do uzgodnienia pozycje następujące:

Oferujemy Państwu dodatkowo suplementy organiczne do kuracji stosowanej w schorzeniach gastrycznych, stanach zapalnych nerek, prostaty, RZS, schorzeniach reumatycznych.

Podczas pierwszego kontaktu z pacjentem przedstawiamy wersję Pro-Forma, ponieważ każdą kuracje można zmodyfikować. Wszystko zależy od Państwa.

Dodatkowo do każdej z nich w zależności od schorzenia proponujemy odpowiednie suplementy diety oraz zioła do parzenia. Wszystkie te środki są w stu procentach pochodzenia organicznego. Dzięki ich zastosowaniu można zniwelować skutki uboczne przebytych chemioterapii, radioterapii, zabiegów operacyjnych. Organizm nabierze sił a chore komórki szybciej się zregenerują. Te suplementy pochodzą z najwyższej jakości ziół peruwiańskich.

Kuracje stosowane w schorzeniach gastrycznych, reumatycznych, RZS, stanach zapalnych nerek.

Zioła lecznicze, które stosujemy w naszych mieszankach pakowane są bezpośrednio w Państwowych Peruwiańskich Laboratoriach. Wszystkie koszty związane z zamówioną kuracją liczone są w dolarach. Dotyczą one odpowiedniego Certyfikatu, pozwolenia na wywóz za granicę, samych ziół oraz ich suplementów. Zamawiając w naszej firmie kurację pacjent ma pewność, że zastosowane w nich mieszanki ziół są oryginalne. Świadczy o tym między innymi opakowanie. Na nim widnieje ich peruwiańska nazwa Una de Gato. Pamiętać należy, że tylko te pochodzące z Peru mają właściwości lecznicze. Po dotarciu przesyłki do Polski należy jeszcze opłacić jej koszty oraz podatek celny i podatek Vat 23%.

Zgłaszający się do nas pacjent może mieć pewność, że specjalnie dla niego i jego schorzenia została przygotowana odpowiednia kuracja. Opiera się ona na wynikach badań lekarskich, o które zawsze prosimy, podczas pierwszego kontaktu. Zaznaczamy, że należy ją stosować równocześnie z leczeniem konwencjonalnym.

O prawidłowe przygotowanie przesyłki dba doskonały, doświadczony lekarz Fitoterapii Andyjskiej, bezpośrednio w Peru. Pracujemy z nim od kilkunastu już lat i mamy pełne zaufanie.

Ziołolecznictwo a wraz z nim proponowane preparaty oraz suplementy diety wzajemnie się uzupełniają, do tego zmiana trybu życia, odpowiednie odżywianie a efekty będą szybko widoczne.

W celu przygotowania odpowiedniej kuracji dla pacjenta, należy szczegółowo opisać swoją chorobę. Najkorzystniej jest przesłać wyniki badan laboratoryjnych, USG, RTV, TK na adres e-mail.
Kuracje opracowujemy w dwóch lub trzech wersjach Pro-forma. Państwo decydują, którą wybiorą. Ustalane są one przeważnie na okres od pięciu do sześciu tygodni. Jest to tak zwany pierwszy etap. Po tym czasie proponujemy następne. Koszt kuracji podstawowej w zależności od choroby wynosi od 300 do 900 złotych, do niej zapewniamy odpowiednią książę na temat choroby z jaką walczy pacjent.

Na ewentualne pytania dotyczące otrzymanych ziół udzielamy bezpłatnych porad i wyjaśnień!

Zainteresowani pacjenci mogą dodatkowo zamówić opracowania 70-80 stronicowe na temat swojej choroby. Dostarczą one im niezbędną wiedzę na nurtujące ich pytania. Warto z tego skorzystać. Tym bardziej, że koszt takiego materiału nie jest wysoki bo zaledwie 50 złotych.

Nasza firma posiada własną stronę internetową na której w poszczególnych zakładkach umieszczone są informacje, związane ze stosowanymi kuracjami w różnych rodzajach chorób, sposobach ich zapobiegania. Znajdują się tam również wiadomości na temat peruwiańskich ziół. Warto się z nimi wszystkimi bardzo szczegółowo zapoznać. Życie mamy tylko jedno, trzeba o nie dbać. Do tego jednak potrzebna jest wiedza na temat zdrowego odżywiania.