+48 604 885 311 wilkakora.jelonek@gmail.com

Kuracja „ maksymalna ” w zaawansowanej chorobie nowotworowej (nowotwory rozsiane) białaczce ,oraz wszystkie schorzenia kardiologiczne

 
I-szy Etap Kuracji czas ok. 5-6 tygodni


Dla wszystkich kuracji konsultacje cały czas bezpłatne !


Koszt przesyłki za pobraniem pokrywa odbiorca wg taryfy Poczty Polskiej

Uwaga: w II-im etapie  i następnych etapach zioła będą się zmieniać np.: będą występowały zioła specjalistyczne np. w raku płuc wystąpią   :   Graviola,   Sangre-de-Grado. Kurację można zwiększyć na życzenie już w I-szym etapie

Książka „Dieta w walce z rakiem” jest fundamentalną wiedzą w chorobach nowotworowych,

napisaną przez prof.dr.hab.Belivieau i zespół naukowców Instytutu Onkologii w Kanadzie

(wydanie polskie, bogato ilustrowane)

SUPLEMENTY  organiczne

Zalecane w  każdej kuracji jako preparaty wzmacniające organizm, szczególnie w  kuracjach ,  gdzie kluczową rolę odgrywa system odporności  – do uzgodnienia pozycje następujące:

Do zastosowanej kuracji w zaawansowanej chorobach nowotworowych (także tych rozsianych), białaczce, różnego rodzaju schorzeniach kardiologicznych, możemy dodatkowo zażywać suplementy diety. O ich wyborze decyduje pacjent. My tylko możemy przedstawić propozycję, które z ziół będzie najkorzystniejsze w danej chorobie.

Podczas pierwszego spotkania z klientem, obojętnie, czy to będzie wizyta u nas lub rozmowa telefoniczna. W taki sam sposób uzgadniamy propozycję kuracji Pro-Forma.

Żeby przyniosła ona lepsze efekty proponujemy także odpowiedni skład suplementów organicznych. Zachęcamy do ich zamawiania, ponieważ w takich poważnych chorobach jakimi są wszystkie odmiany nowotworów, organizm ulega wyniszczeniu. W tym celu, aby w jak najmniejszym stopniu odczuwać skutki uboczne chemioterapii, radioterapii czy też dolegliwości po przebytych operacjach, warto zastosować suplementy.

Proponowane kuracje w przypadku chorób nowotworowych, białaczce, schorzeniach kardiologicznych.

To powinniście Państwo szczególnie zapamiętać. Zioła jakie proponujemy w naszych kuracjach pochodzą bezpośrednio z Peru. W tamtejszych Państwowych Laboratoriach Andyjskich są one pakowane w oryginalne opakowania. Dodatkowo odpowiednio zafoliowane. Każda taka przygotowana przesyłka zaopatrzona jest w : Certyfikat, odpowiednie pozwolenie na wywóz z tamtejszego kraju. Ważne dla pacjentów są zawsze koszty. Zawierają one opłaty za Certyfikat, pozwolenie, opłatę pocztową oraz oczywiście koszt samych ziół. Wszystkie opłaty uiszczane są w dolarach. Ponadto w Polsce dochodzi jeszcze podatek Vat 23%, podatek celny oraz koszty przesyłki pocztowej.

Dla każdego chorego pacjenta ustalana odrębna kuracja, która powstaje w oparciu o wyniki badań medycznych wykonywanych przez leczących Państwa lekarzy medycyny konwencjonalnej.

Kuracje opracowuje na nasze zamówienie, po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną, pracujący w Peru doświadczony specjalista Fitoterapii Andyjskiej. Jest on naszym konsultantem od wielu już lat. Stanowią one uzupełnienie konwencjonalnej metody leczenia. Można ją stosować równocześnie z lekami tradycyjnymi. Tylko na czas trwania chemioterapii oraz radioterapii należy odstawić zioła.

W celu uzyskania odpowiedniego składu kuracji dla konkretnej choroby nowotworowej, należy nam przesłać całą szczegółową dokumentację medyczną, potwierdzoną przez leczącego schorzenie lekarza. Podobnie w przypadku chorób kardiologicznych.

Najczęściej są one opracowywane w dwóch lub trzech wersjach Pro-Forma do wyboru. Po dokonaniu wyboru odpowiedniej oceniamy jej koszt. Jest to kwota od 300 do 900 złotych. Bez względu na rodzaj choroby kuracje taką stosuje się przez 5 do 6 tygodni, następnie należy ją powtórzyć. Przebiega ona bowiem w kilku etapach. Do każdej z nich dołączamy książkę ze szczegółowym opisem leczonej choroby.

Gdyby Państwo mieli odnośnie naszych propozycji oraz składu ziół jakiekolwiek pytania. Wszelkich informacji udzielamy bezpłatnie!

Dodatkowo można zamówić materiały informacyjne, w których zawarta jest niezbędna wiedza dotycząca stosowania preparatów oraz odpowiedniej diety podczas leczenia. Jest to dodatkowy jednakże niewielki koszt 50 złotych. Zachęcamy do nabywania tych materiałów. Pomogą one lepiej zrozumieć proces leczenia.

Firma nasza proponuje żeby zapoznali się Państwo z wszystkimi materiałami jakie zostały opisane w poszczególnych zakładkach. Znajdziecie Państwo wiedzę o ziołach ich skutecznym działaniu na większość chorób cywilizacyjnych, ich stosowaniu w celach profilaktycznych oraz stosowanej odpowiedniej diecie.